Акумулятор для електровелосипеда літій іон 36 В 13.6Аг

Електровелосипед - сучасний і популярний вид транспорту для пересування в межах міста або по пересіченій місцевості. Однак для роботи системи буде потрібно купити літієві батареї, за допомогою яких вдасться визначити швидкість і дальність автономного пробігу. Адже саме від якості АКБ буде залежати подальша експлуатація транспортного засобу.

Інтернет-магазин ProBattery пропонує покупцям можливість вибрати і купити батарею для електровелосипеда - Li-ion 36 В 13,6 А / ч. Це підходяща модель для подолання середніх відстаней і для установки на легкі транспортні засоби, потужність двигуна яких варіюється від 350 до 500 Вт.

Серед основних переваг важливо відзначити компактні габарити і зручну форму батареї. За рахунок цього у користувача не виникне проблем з її установкою. Зафіксувати АКБ можна всередині стандартної велосипедної сумки, що розташована під сідлом. Ще один поширений варіант фіксації - в трикутник рами. В результаті Li-ion акумулятори для електровелосипедів не заважатимуть велосипедисту під час пересування.

Конструктивні особливості моделі

Якщо велосипедист буде дотримуватися встановленого швидкісного режиму - близько 25 км / год, тоді з батареєю Li-ion 36 В 13,6 А / г він зможе проїхати відстань до 50 км. Цього цілком достатньо для нетривалої прогулянки по міських вулицях, в парку, в лісовій зоні.

Представлений акумулятор для електровелосипеда на замовлення має максимальний зарядний струм 5А, що забезпечує двигуну постійний струм розряду 24А. В результаті велосипедист має можливість здійснювати більш швидкий розгін по прямій дорозі, а при їзді на підйомах відчувається велика тяга.

Використовуючи акумулятор для електровелосипеда, ціна якого вказана на сайті, велосипедист зможе відмовитися від обертання педалей. Наявність достатньої тяги виключає той факт, що на підйомах велосипед необхідно котити вручну.

Якісна збірка літій іонних акумуляторів має надійний захист від негативного впливу ззовні. Спеціальна ізоляція осередків виключає можливе замикання, а надійний корпус підвищує показники міцності пристрою в процесі активної експлуатації. Таким чином, велосипедист може бути абсолютно спокійний за всі компоненти, встановлені всередині моделі.

Очікуваний термін служби акумулятора

Перш ніж підібрати і купити літій-іонний акумулятор для електровелосипеда, рекомендується ознайомитися з технічною складовою кожної моделі.

Представлений АКБ Li-ion 36 В 13,6 А / г має такі особливості:

• Пристрій може експлуатуватися за умови певних температурних показників. Діапазон температур може варіюватися від -20 до +60 градусів. Однак виробник вказує, що оптимальна температура +20 градусів.

АКБ для електровелосипеда важить всього 3 кг, що робить його зручним і компактним під час використання.

• Ємність батареї становить 13,6 А / г.

• Постійний струм розряду - 24А, а максимально допустимий зарядний струм - 5А.

• Напруга варіюється від 25В (нижня) до 42В (верхнє). Звичайні робочі напруга акумулятора - 36В.

В неробочому стані АКБ може зберігатися до 5 років за умови, що користувач врахував всі умови правильного зберігання - температурні показники, рівень вологості в приміщенні.

Купити літієві акумулятори на електровелосипед можна на сайті компанії ProBattery. Купівля здійснюється в зручному онлайн-режимі. З усіх питань, що стосуються покупки АКБ, звертайтеся за вказаними номерами телефону.


Акумулятори
Бренд ProBattery
Тип Li-ion
Ємкість 13.6Аг
Постійний струм розряду 24А
Максимальний зарядний струм
Верхня напруга 42v
Робоча напруга 36v
Нижня напруга 25v
Діапазон робочих температур від -20 ° C до + 60 ° C (найбільш оптимальна +20 ° C)
Габаритні розміри 364.8 х 104.1 х 92 мм
Вага 3кг

Акумулятор для електровелосипеда літій іон 36в 13.6Аг

  • Модель: 6004
  • Наявність: Очікування 2-3 дня
  • 7 580 грнОтдел продаж:
+38 (068) 33-12345
+38 (063) 349-52-06
+38 (066) 296-60-86