Акумулятори для електровелосипедаПорівняння товарів (0)


Акумулятор для електровелосипеда літій іон 36в 13.6Аг

Акумулятор для електровелосипеда літій іон 36 В 13.6АгЕлектровелосипед - сучасний і популярний вид..

11 230 грн

Акумулятор для електровелосипеда літій іон 36в 20.4Аг

Акумулятор для електровелосипеда літій іон 36В 20.4АгДля ефективної роботи електровелосипедів викор..

14 890 грн

Акумулятор для електровелосипеда літій іон 48в 10.2Ач

Акумулятор для електровелосипеда літій іон 48В 10.2АгОдним з головних комплектуючих сучасних електр..

11 816 грн

Акумулятор для електровелосипеда літій іон 48в 13,6Аг

Акумулятор для електровелосипеда літій іон 48В 13,6АгПредставлена ​​серія літій-іонних АКБ спеціал..

13 218 грн

Акумулятор для електровелосипеда літій іон 48в 17Аг

Акумулятор для електровелосипеда літій іон 48В 17АчУніверсальні АКБ для електровелосипеда характери..

14 755 грн

Показано з 1 по 27 із 28 (всього 2 сторінок)

Рекомендовані

Акумулятор Li-ion 21700 LG 3.7v 4800mAh

Акумулятор Li-ion 21700 LG 3.7v 4800mAhLi-ion 21700 LG 3.7v 4800mAh - сучасна модель акумулятора, щ..

125 грн

Аккумулятор LiFePO4 3.2V 20Ah CALB

Акумулятор літій-залізо-фосфат LiFePO4 3.2V 20Ah, постійний струм розряду 60А. Контакти під внутрішн..

490 грн

Акумулятор Lifepo4 6500mah 3.2v 32700 Waterma

Акумулятор Lifepo4 6500mah 3.2v 32700 Waterma Lifepo4 6500mah 3.2v 32700 Waterma - компактний..

163 грн

Акумулятор LiFePO4 EVE Energy 3.2V 105Ah

Акумулятор LiFePO4 EVE Energy 3.2V 105Ah   Батарея LiFePO4 EVE Energy 3.2V 105Ah - прис..

3 400 грн

Купуючи батарею у нас - Ви отримуєте гарантію виробника на термін від року і високоякісний товар, виготовлений в Україні інженерами - професіоналами з брендових комплектуючих і акумуляторів класу А. 
Потужність електричного мотора вимірюється в ватах (Вт). Від представленої характеристики безпосередньо залежить:
максимально допустима швидкість розгону;
прохідність;
вантажопідйомність;
час, за який електровелосипед може розігнатися

Чим більше показники потужності двигуна, тим більшими будуть всі перераховані вище параметри. Однак потужний мотор вимагає обов'язкового застосування ємкого акумулятора і системи з високою напругою

У продажу зустрічаються сучасні моделі з показниками потужності від 200 до 1000 Вт або більше. Вивчаючи характеристики АКБ для електровелосипеда, можна зробити висновок, що за все виділяють три категорії даного транспорту:
моделі з малою потужністю - від 200 до 350 Вт;
моделі з середньою потужністю, що не перевищує 500 Вт;
потужні - від 500 Вт і більше.
 
Акумуляторна батарея для електровелосипедів
 
Електричний транспорт вважається найпопулярнішим, завдяки своїм перевагам. Такий вид транспорту не створює стороннього шуму, кіптяви. Однак для тривалої експлуатації потрібно акумулятор для електровелосипеда Київ, за допомогою якого вдається:
виконувати плавний розгін електричного велосипеда до певної швидкості;
досягти мінімальної стійкої швидкості пересування;
виконати рекуперацію електричної енергії в процесі гальмування двигуном.
Однак важливо більш детально розібратися з тим, який купити акумулятор для електровелосипеда.
 
Li-ion акумулятори
 
Li-ion акумулятори для електровелосипедів - одні з найкращих силових джерел струму. Їх головна перевага полягає в достатній кількості циклів заряду, підвищеної енергетичної щільності та низькому саморозряду.
З плином часу технологія їх виробництва активно вдосконалюється, що дозволяє покупцям вибирати інноваційні та потужні пристрої для роботи. Крім того, удосконалення техніки позитивно позначаються на питомої щільності енергії, що запасається, показники якої постійно зростають.
Li-ion акумулятор для електровелосипеда на замовлення складається з різних електродів - позитивні і негативні. Додатково в конструкції передбачені:
електроліт;
контакти;
пористий сепаратор.
Для негативних пластин виробники застосовують графіт. Електроліт - це поєднання LiPF6 і карбонату.
У вигляді катодного матеріалу прийнято використовувати відразу кілька:
кобальт літію LiCoO2;
літій феррофосфат LiFePO4;
літій-марганцева шпінель LiMn2O4;
літій-кобальт-марганцева шпінель (Li (NiCoMn) O2.
В результаті технічні характеристики акумуляторів багато в чому залежать від хімічного складу катодного матеріалу, що був узятий за основу.
Вибираючи літієві акумулятори на електровелосипед, важливо пам'ятати, що всі вони схильні до деградації в часі і від максимальної кількості заряду / розряду (кількість циклів). Якщо ж робота АКБ на розрядних токах більше, ніж номінальна ємність - з часом це стає головною причиною зменшення ресурсу акумулятора. Такий процес пояснюється значним збільшенням внутрішньої температури осередків під час експлуатації на великих токах. В результаті визначення деградації безпосередньо залежить від температурних показників, при яких пристрій працює і зберігається. Прискорення процесу деградації здійснюється разом зі збільшенням температури.
 
Процес зарядки-розрядки
Використовуючи Li-ion акумулятор для електровелосипеда, ціна якого відрізняється демократичністю, важливо пам'ятати, що процес зарядки-розрядки критичний до напруги окремо взятої секції. В результаті кожна з секцій впливає на тривалу експлуатацію АКБ.
Процедуру заряду-розряду повністю контролює електронна система BMS - Battery Management System. Основне завдання BMS полягає в повноцінному контролі напруги в кожній окремій секції і шунтуванні її в заданих межах.
Якщо ж акумулятори для електровелосипеда, купити в Україні які можна на сайті, повністю розрядилися, тоді важливо якомога швидше виконати їх підзарядку. В іншому випадку BMS автоматично відключить процес зарядки. Найчастіше такі ситуації здійснюються, коли через саморозряду зменшується напруга, яке стає меншою, ніж зазначений поріг безпеки.
Для цього буде потрібно скористатися ефективної корекцією заряду секцій, використовуючи BMS. Його необхідно утримувати на певному рівні, що допоможе виконати оптимізацію ємності АКБ. Додатково BMS відповідає за повноцінний контроль температурних показників в ячейках, а при збільшенні заданого порогу - моментально відключає акумулятор.
Літієві батареї, купити які можна для експлуатації електровелосипедів, необхідно заряджати за допомогою спеціальних зарядних пристроїв. Це пояснюється тим, що зарядка виконується в кілька етапів:
1.     До заданої напруги.
2.     При постійній напрузі до досягнення заданого мінімального струму.
Вага сучасного силового акумулятора в алюмінієвому кейсі на 36 Вольт з ємністю 10А / ч близько 4 кг. За рахунок цього електровелосипед має пробіг близько 35-45 км на одному заряді.
 
Переваги Li-ion акумуляторів для електровелосипедів
 
Li-ion є незамінним доповненням для двигунів, що використовуються для роботи електровелосипедів. Такі АКБ відрізняються вагомим списком переваг:
Купити АКБ для електровелосипеда можна за демократичною вартістю. Такі моделі наділені невеликою вагою і величезним ресурсом в умовах щадить експлуатації.
Акумулятори можуть бути випущені в різних корпусах. Вони фіксуються на раму, на трубу, що знаходиться під сидінням, на багажник або ж просто розміщені в спеціальних сумках.
Можуть експлуатуватися при температурі від -20 до +60 градусів.
Кількість циклів розряду-заряду до втрати 20% ємності варіюється від 500 до 600.
Саморозряд становить всього лише 3% місяць.
Якщо буде потрібно збільшити пробіг транспорту на одному заряді до 60 км, тоді необхідно купити літієві акумулятори на електровелосипед 15-16 А / ч. Це більш енергоємні моделі, що дозволяють кататися по лісі, по пересічній місцевості або ж по піщаних або грунтових дорогах. Деякі власники велосипедів використовують відразу декілька АКБ. У такому випадку рекомендується застосовувати одночасно два акумулятора. Такі додаткові моделі часто фіксуються на багажник і можуть бути енергоємними - порядку 10-20 А / ч. За рахунок використання такого потужного Li-ion акумулятора вдається збільшити пробіг електровелосипеда в режимі скутера - до 100-150 км на одній зарядці.
Інтернет-магазин ProBattery пропонує великий вибір літій-іонних акумуляторів для електровелосипедів, що відрізняються ємністю, робочою напругою та іншими важливими характеристиками. 
 

Сучасний електровелосипед - це поширений вид транспорту, який приводиться в рух за допомогою електричного мотора. Для  руху зовсім не обов'язково витрачати власні сили на обертання педалей. В результаті вдається долати величезні відстані, що не витрачаючи при цьому велику кількість власних фізичних сил.