Акумулятор Li-ion 21700 LG 3.7v 4800mAh

Li-ion 21700 LG 3.7v 4800mAh - сучасна модель акумулятора, що має вагу всього 70 грам, і відрізняється компактними габаритними розмірами. Стандартні пальчикові батарейки поступово стають пережитком минулого: їх використання неекономно, а неправильна утилізація може привести до нанесення шкоди екології. Тому купити літій-іонний акумулятор, який характеризує велика кількість циклів заряду, вигідно, безпечно і екологічно.


Переваги моделі

Акумулятор Li-ion 21700 LG 3.7v 4800mAh відрізняється високою продуктивністю, енергоємністю і надійністю. Серед особливостей моделі:

- низький відсоток саморазряда;

- висока токоотдачи;

- велика кількість циклів заряду;

- компактні розміри.

Серед причин купити літій іонні акумулятори - відсутність потреби в обслуговуванні. Вони максимально прості у використанні, стійкі до фізичного впливу.

 

Самоокупність акумулятора

Якщо li-ion акумулятор купити на заміну «пальчикових» батареям, вигода очевидна. Придбання моделі дозволить значно заощадити. При цьому вартість акумулятора досить бюджетна, завдяки його невеликим розмірам. Уже за кілька циклів користувач може умовно окупити витрати на його придбання.

Акумулятор можна використовувати по-різному невеликий портативної техніки. Розробка li-ion дозволяє підключати кілька батарей послідовно, що робить модель універсальної.

Даний варіант акумулятора li-ion не має контролера захисту, це оптимальне рішення виробника. Адже ця деталь могла б підвищити вартість виробу, а практичне значення контролера для невеликого акумулятора мінімально. Якщо виріб буде використано в дорогій техніці, то плата захисту буде вбудованої в конструкцію портативного приладу на етапі його виготовлення.

 

 

Безпека для користувача та навколишнього середовища

У виробі відсутні рідкі елементи, тому можна не турбуватися про те, що токсини потраплять в навколишнє середовище або в конструкцію пристрою, в якому вони є джерелом харчування.

Тривалий заряд не стане причиною перегрівання. Якщо не відключити акумулятор від мережі після її повного заряду, харчування припиниться. А це означає, що несвоєчасне відключення не призведе до аварійної ситуації.

У виробі відсутні токсичні випари, а матеріал є хімічно нейтральним. Контакт вироби з рідиною небажаний, але при підвищеній вологості навколишнього середовища на корпусі не проявиться корозія. 

 

Правила використання

Незважаючи на всі переваги, через які варто купити акумулятор li ion, є певні обмеження. Дотримуючись їх, можна забезпечити тривалий термін використання, згідно характеристикам вироби. Але на довговічність батарей впливає температура навколишнього середовища: якщо тривалий час експлуатувати виріб при мінусових температурах, або при екстремальних показниках, це призведе до зниження ємності. Перш ніж купити li ion акумулятор, варто звернути увагу на втрату працездатності при перерозряду. Тому купувати акумулятор для тривалого зберігання невигідно, адже він буде схильний до ефекту поступового «старіння». Якщо немає необхідності використовувати батарею після придбання, не можна допустити повного її розряду на тривалий час. Оптимальні умови зберігання - 40% від ємності батареі.Купіть літій іонні акумулятори в Україні пропонує і наш інтернет-магазин: ми гарантуємо якість виробів і відсутність високих націнок.


Акумулятори
Бренд LG
Модель 21700-4800
Тип Li-ion
Ємність 4800mAh
Постійний струм розряду 10А
Максимальний зарядний струм
Внутрішній опір 15.5 mΩ
Верхня напруга 4.2v
Робоча напруга 3.7v
Нижня напруга 2.5v
Кількість циклів 600 циклів до втрати ємкості 20%
Діапазон робочих температур от -10°C до +60°C (оптимальна +20 °C)
Габаритні розміри 21*700мм
Вага 70г

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Акумулятор Li-ion 21700 LG 3.7v 4800mAh

  • Виробник: LG
  • Модель: 1040
  • Наявність: В наявності
  • 125 грнОтдел продаж:
+38 (067) 455 32 30
+38 (063) 035 07 01
+38 (066) 296 60 86