Акумулятор Li-NMC 3.7V 32Ah A123

Li-NMC 3.7V 32Ah A123 - мультикомпонентний акумулятор, що відрізняється потужністю і компактними габаритами. Його зручно і вигідно використовувати в портативній техніці: відомий виробник використав оптимальну комбінацію в електрохімічної системі, з'єднавши нікель, кобальт і марганець в електроді. 


Відмінності від аналогів 

Багатокомпонентний акумулятор Li-NMC 3.7V 32Ah A123 має відмінні експлуатаційні властивості. Серед основних переваг цієї моделі:

- стабільна потужність під час розряду. Це забезпечує безперебійне живлення приладу до повного використання запасу енергії, і дозволяє прогнозувати час роботи;

- можливість глибокої розрядки. Акумулятор Li-NMC продовжить роботу без зміни характеристик навіть у ситуації, коли був підключений до мережі після 100% розряду;

- температурна стійкість. Батарея здатна функціонувати в широкому діапазоні температур - від -20 ° C до +60 ° C;

- низький внутрішній опір. Він гарантує швидкий заряд акумулятора при підключенні до мережі;

- відсутність ефекту пам'яті. Можна заряджати акумулятор Li-NMC до будь-якого рівня;

- мінімальний відсоток саморазряду (нижче 3%);

- висока енергоефективність, що перевищує 96% (втрати Пойкерта є несуттєвим показником).

Акумулятор Li-NCM відрізняється тривалим терміном експлуатації: він здатний витримати більше 2 тисяч циклів. Захист батареї є додатковою перевагою, що забезпечує довговічність. Календарний термін служби виробу - до 10-ти років. 


Компактність моделі 

Порівнюючи акумулятор Li-NCM з аналогами, можна відзначити меншу вагу і розміри в порівнянні з моделями, які мають аналогічну ємність. Виріб на 50% легше і на 40% компактніше, ніж модель Lead-AGM. Тому використовувати акумулятор значно зручніше, як і придбати його в якості змінної батареї для безперебійної роботи портативного пристрою. 


Безпека для користувача 

Як і всі моделі з аналогічною конструкцією, акумулятор Li-NMC безпечний для користувача та навколишнього середовища. В основі складу - матеріали літій, залізо, фосфат. Дана комбінація гарантує відсутність теплового викиду, самозаймання або розриву. Можна не турбуватися про створення аварійної ситуації, якщо в мережі відбудуться перепади напруги, або ж акумулятор NMC буде перебувати на підзарядці більш тривалий час, ніж необхідно для заповнення батареї. Термічна стабільність дозволяє застосовувати акумулятор для електроживлення дорогої техніки, пристроїв, робота яких вимагає відсутності теплового ефекту. Акумулятор Li-NMC не містить свинцю, важких металів, токсичних елементів або агресивних рідких речовин. Він нешкідливий для навколишнього середовища і не вимагає специфічної утилізації.

Модель пройшла міжнародну сертифікацію, і відповідає всім стандартам якості.


Вигода від придбання 

Велика кількість циклів і тривалий термін служби сприяє тому, що акумулятор Li-NMC при активному використанні повністю окупає свою вартість. Модель невибаглива в експлуатації, досить компактна для своєї ємкості, і її транспортування не зажадає значних зусиль від користувача, що дозволяє також використовувати акумулятор NMC в якості резервної батареї. Наш інтернет-магазин дає можливість замовити оригінальний акумулятор Li-NMC з доставкою по всій території країни. Наші співробітники забезпечать правильну упаковку виробу, що запобігає випадковим механічним пошкодженням під час транспортування.


Акумулятори
Бренд A123
Тип LiNiCoMnO2
Ємність 32Ah
Постійний струм розряду 192A (6C)
Внутрішній опір < 1,2 mΩ
Верхня напруга 4.2V
Робоча напруга 3.7V
Нижня напруга 2.8V
Кількість циклів 3000
Діапазон робочих температур -30 +55°C
Габаритні розміри 8*255*165мм
Вага 566г

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Акумулятор Li-NMC 3.7V 32Ah A123

  • Модель: 1055
  • Наявність: На складі
  • 999 грнОтдел продаж:
+38 (067) 455 32 30
+38 (063) 035 07 01
+38 (066) 296 60 86