Акумуляторна батарея для човнового електромотора LiFePO4 12V 50Ah 100A

LiFePO4 12V 50Ah 100A - батарея для човнового електромотора, яку характеризує тривалий термін служби, термічна стабільність і швидкий заряд. Човни, в якості джерела живлення в яких використаний акумулятор LiFePO4, є безшумними та екологічними, а літій залізо фосфатная батарея для човнового електромотора відрізняється невибагливістю у догляді.


Інноваційна технологія

Батарея з залізо фосфату для човнового електромотора складається з літій-залізо-фосфатних осередків, в яких основні матеріали формують катод, що взаємодіє з вуглецем. Це дозволяє уникнути використання в конструкції будь-яких рідин, а також кобальту. Інноваційна технологія забезпечила високу щільність енергії, тому акумуляторна батарея lifepo4 має компактні габарити, в порівнянні з аналогами такої ж ємності.
Акумулятор для човнового електромотора повністю безпечний: він може функціонувати в великому діапазоні температур, працювати при нахилі корпусу, не виділяє шкідливих випарів під час нагрівання. При перепадах напруги в мережі також не відбудеться самозаймання або поломки, якщо показники струму не критичні.
Ще одна перевага технології - відсутність ефекту пам'яті, що дозволяє не чекати падіння рівня заряду до мінімуму, а підключати акумулятор LiFePO4 до мережі в будь-який зручний час. Батарея з залізо фосфату для човнового електромотора може зберігатися з мінімальним рівнем заряду, і це не завдасть їй шкоди.


Збірка акумулятора lifepo4: рішення для потужних моторів

Якщо водний транспорт придбаний для тривалих подорожей, або має мотор з великою потужністю, знадобиться акумуляторна збірка - кілька компактних батарей LiFePO4, з'єднаних між собою. Є різні варіанти збірки, в залежності від типу підключення, але професійні конструкції обов'язково варто доповнити системами захисту від глибокого розряду, а також перезарядження. Наша компанія надає послугу «збірка акумуляторів на замовлення»: фахівці дізнаються технічні характеристики вашого водного транспорту, і допоможуть вибрати оптимальне поєднання електробатарей, з обов'язковою настроюванням і регулюванням перед відправкою клієнту. Купуючи акумулятор LiFePO4 або збірку з кількох моделей, можна дізнатися всю необхідну інформацію, в тому числі - як самостійно встановити отриману конструкцію, або ж задати будь-яке актуальне питання.


Акумулятори
Збірка з акумуляторних елементів EVE Energy 50Ah
Тип LiFePO4
Ємність 50Ah
Верхня напруга 14.6V
Робоча напруга 12.8V (12V)
Нижня напруга 10V
Номінальний зарядний струм Рекомендований зарядний струм 10А
Термін зберігання До 15 років
Діапазон робочих температур від -30°C до +55°C
Вага

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Акумуляторна батарея для човнового електромотора LiFePO4 12V 50Ah 100А

  • Виробник: EVE Energy
  • Модель: 5002
  • Наявність: На складі
  • 8 955 грнОтдел продаж:
+38 (067) 455 32 30
+38 (063) 035 07 01
+38 (066) 296 60 86