Акумуляторна батарея для човнового електромотора LiFePO4 12V 80Ah 100А

Акумулятор LiFePO4 12V 80Ah 100А призначений для використання в якості джерела живлення для водного електротранспорту. Виріб має ємність 80Ah, тому даний акумулятор для човнового електромотора часто використовується в збірці LiFePO4. Батарея гарантує високий рівень токовіддачі, безперебійну роботу в різних умовах, а також відрізняється простотою і зручністю використання.

 

Інноваційний підхід до створення акумулятора

Акумуляторна батарея lifepo4 сформована з літій-залізо-фосфатних осередків. Матеріали, використані при її розробці, - літій, залізо, фосфат, а також незначна кількість алюмінію, магнію і титану для кращої взаємодії з вуглецями. Тому акумуляторна батарея для човнового електромотора максимально екологічна, в процесах не задіяні агресивні хімічні речовини і матеріали, що позбавляє від необхідності особливої ​​утилізації.

Сучасна технологія дала можливість досягти високої щільності енергії за рахунок низького опору всередині батареї. Це дозволило удосконалити акумулятор для човнового електромотора відразу в двох напрямках: зменшити вагу і габарити вироби, при цьому збільшивши його ємність і швидкість зарядки, яка в будь-якому випадку не перевищить 120 хвилин, незалежно від потужності пристрою і характеристик електромережі.

    

Зручність для користувача

При експлуатації акумулятор LiFePO4 не зажадає особливого догляду, технічного обслуговування та ін. Його можна заряджати при будь-якій наповненості батареї, що гарантує відсутність ефекту пам'яті. Некритичні коливання напруги в мережі, або ж низькі струми також не стануть причиною поломки пристрою, як і його зберігання в розрядженому стані.

Додаткові переваги для користувача - літій залізо фосфатная батарея для човнового електромотора має стабільну напругу на виході, тому техніка буде працювати без збоїв до повного вичерпання заряду. Якщо використовується акумуляторна збірка, важливо, щоб вона була відрегульована професіоналами. Тому, крім можливості купити літій залізо фосфатний акумулятор в Україні, наш інтернет магазин пропонує придбати вже готову збірку, що буде створена індивідуально для вашого транспорту, і залежати від його характеристик. Ми гарантуємо доступну ціну, а також оперативну доставку в усі куточки країни.


Акумулятори
Збірка з акумуляторних елементів EVE Energy 80Ah
Тип LiFePO4
Ємність 80Ah
Верхня напруга 14.6V
Робоча напруга 12.8V (12V)
Нижня напруга 10V
Номінальний зарядний струм Рекомендований зарядний струм 16А
Термін зберігання До 15 років
Діапазон робочих температур від-30°C до +55°C
Вага

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Акумуляторна батарея для човнового електромотора LiFePO4 12V 80Ah 100А

  • Виробник: EVE Energy
  • Модель: 5003
  • Наявність: На складі
  • 11 345 грнОтдел продаж:
+38 (067) 455 32 30
+38 (063) 035 07 01
+38 (066) 296 60 86